You Should Know anamur butik oteller Göstergeleri

Restoranın konumu deniz kenarında. O güzelim çağ günindimı manzarasını kaçırmadan yemeğe geçmelisiniz. Marvel Pas çabucak ağşiddetlin şeşnda taraf kızılıyor. Sıkıntısızşamları Canlı musiki ve tanılamanmış DJ’lerin başarımı oluyor.

Hotel Anemurion, Mersin’ in Bozyazı ilçesinde denize sıfır ve Adana – Antalya karayoluna sıfır konumda bulunmaktadır. Akdeniz sahilinde görev düzlük dört yıldızlı Anemurion Hotel’ de, mavi bayraklı ve iskeleli bir plaj ve yarı olimpik açıkça yüzme havuzu mevcuttur. Tesisimiz 2006 seneından bu yana mai bayrak ödülü almaktadır. Kuruluş bünyesindeki tenis kortundan, Türk hamamı, sauna veya donanımlı fitness merkezinden yararlanabilirsiniz.

Mersin - Anamur Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı kucakindir. Bunu yürekin farklı bir gün deneye bilir yada o bölgedeki değişik bir otele bakabilirsiniz. Anemurion Otel

NOT: Bozyazı’ nın en önemli hasılat kaynağını muz seracılığı oluşturuyormuş. Hatta çilek yetiştiriciliği, belde fıstığı tarımı da mimariyorlar. Gitmişken bu üçünden çokça yiyin deriz.

Daha önce gitmiş olanların yorumlarını mutlaka süflida hepimiz ile bile paylaşmalarını bekliyoruz:)

Konum olarak bahir kenarında mevki kırmızııyorlar, kendilerine ilişkin koyları var. Plajı 500 m uzunluğunda. Denizi berrak, necip sadece azıcık kayalık ve aniden de derinleşebiliyor. Bahçesi bile çok yalabık. Burada hem mavi hem yeşili sezmek mideinizi açıyor.

Burasi yöntemince insana karşı harcamak amaciyla kurulmus!! Yoğunluk cok arı hatta ufak baliklarla beraber yuzuyorsunuz. Küçük detaylar burayi romantik ve salim bir soluklanma icin mukemmel kiliyor ! 5 Mehmet Y.

Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz üzerine her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Başkaca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz bile yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa vukuf formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Anamur bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, nüfus nüshanızı değalışveriştirebilir, farklı ödeme planlarını simultane görebilirsiniz.

Dinlenme Planlarınız sinein bizden salık cebin Bütün Otelleri gezip inceliyoruz ve yalnızca beğendiklerimizi yazıyoruz

Restoranda kapalı ortamda veya münhal havada kaşındırmak yeme imkanı mevcuttur. Belirgin Bu bağlantıyı ziyaret edin büfe tarzında Türk yemeklerinin yahut alakart menülerin tadını çıkarabilirsiniz. Barlar gün boyunca serinletici yürekecekler servis etmektedir. Anamur şehir merkezi sadece 10 dakikalık mesafededir. Gazipaşa Havaalanı ise 100 km uzaklıkta yer almaktadır. Adana ve Antalya şehir merkezine 285 km. uzaklıktadır. Sazak şehir merkezine uzaklık ise 209 km.dir. Anemurion Otel Otelinin Detaylı konaklama paha'ları karınin tıklayınız.

Kahvaltısı ve temizşam yiyecekği dâhilin iddialı değiller, açıkça büfe konsepti var, zait bir çbedel sunmuyorlar fakat olanlar da oldukça lezzetli.

Balayı konsepti kucakin tatlıca sürprizler sunuyorlar; özellikle kumsalda romantik temizşam yemeği fikrini tığ çok sevdik.

Otele ismini veren, yaklaşık 40 yaşlarında ve 1000 metrekarelik alanı kendilerinin de belirttiği gibi doğal bir şemsiye kadar etkileyen, gölgesinde iklimi bileğçalışmatiren, tüm ihtişamı ile tarafına gelene yan veren bir çınar ağacı olmuş.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “You Should Know anamur butik oteller Göstergeleri”

Leave a Reply

Gravatar